Україна, Франція та Німеччина виступають єдиним фронтом проти Росії, – експерт

uatv
13.10.2020
Фото ОП

На переговорах у Нормандському форматі Україна, Німеччина та Франція виступають з єдиною консолідованою позицією проти Росії.

Про це розповів директор “Інтерфакс-Україна” Олександр Мартиненко в ефірі програми “На самом деле: Донбасс” на телеканалі “Дом“.

“Зараз позиція України знаходить не просто відгук у наших партнерів, йдеться про Німеччину та Францію. Ці позиції, з якими ми виходимо на Мінські переговори або Нормандські переговори, – це просто узгоджена позиція. Тобто це не той випадок, коли Україна щось пропонує, а потім Німеччина та Франція це розглядають, погоджуються, вносять корективи. Ні”, – заявив він.

Читайте також: “Нормандія – початок свободи Донбасу”: президент поділився враженнями від дводенного перебування в зоні ООС

Зокрема, якщо відбудеться зустріч у Нормандському форматі на рівні міністрів закордонних справ, Україна, Франція та Німеччина виступатимуть на ній з узгодженою позицією, зазначив Мартиненко.

“Мені здається, це дуже важливо, і це певний рух вперед, оскільки, як ми пам’ятаємо, бували випадки, коли Німеччина та Франція пропонували свої ідеї, які українським керівництвом не завжди сприймалися. Ось ця узгодженість не те щоби вселяє оптимізм, адже позиція Росії наразі не рухається і немає ніяких сигналів, що вона може зрушити найближчим часом, але це говорить про те, що у трьох сторін із чотирьох позиції збігаються. Це дуже важливо”, – додав він.

Нагадаємо, раніше посол Франції в Україні Етьєн де Понсен заявив, що Мінські і Нормандські переговори – єдині формати, які здатні принести мир на Донбас.

Джерело UATV
дата 13.10.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×