ЗСУ виконують ключове завдання — переносять бойові дії на територію РФ, — Антонюк

Олександр Антонюк. Скриншот: uatv.ua

Удари по нафтопереробних заводах (НПЗ) на території Російської Федерації — ключове завдання Збройних сил України (ЗСУ), адже таким чином бойові дії зачіпають і РФ. Цей фактор породжує не тільки економічні проблеми в Росії, а й впливає на настрої в суспільстві. Про це сьогодні, 21 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів політолог Олександр Антонюк.

“НПЗ — один із ключових економічних секторів у Російській Федерації. Саме цей сектор забезпечує паливно-мастильними матеріалами російську терористичну армію, яка воює проти українського народу й держави України”, — сказав він.

Перенесення бойових дій на територію РФ породжує занепокоєння в суспільстві та істеричність пропагандистів, зазначив експерт.

“Ми можемо говорити про емоційно-політичний контекст, тому що Україна — це перша країна, яка завдає ударів по території противника, тобто Російській Федерації. Завдання Збройних сил України — зробити все можливе, щоб перенести бойові дії на територію Російської Федерації. Цей фактор ми маємо. Він виглядає не таким масштабним, як на території України, але прецедент створено. Природно, це впливає на економіку, мотивацію, настрої пропагандистів тощо”, — пояснив він.

Читайте також: Для РФ, яка позиціює себе як “країна-бензоколонка”, удари по НПЗ є надзвичайно чутливим фактором, — Юсов

Прямий ефір