ЗСУ тримають під вогневим контролем тилову логістику російських військ, — експерт про вибухи в тимчасово окупованій Макіївці

У тимчасово окупованій Макіївці. Скріншот: @itsdonetsk

Збройні сили України (ЗСУ) тримають під вогневим контролем тилову логістику російських військ на всій території окупованих Луганської та Донецької областей. Про це сьогодні, 9 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний аналітик Дмитро Снєгирьов, коментуючи інформацію про сильні вибухи в Макіївці.

“ЗСУ тримають під вогневим контролем тилову логістику окупаційних військ, тому наносяться удари по місцях розташування особового складу окупантів. Це як пункти їхньої постійної дислокації, так і польові склади з БК”, — сказав він. 

Снєгирьов наголосив, що подібна тактика характерна для всієї окупованої території Луганської та Донецької областей. 

“Нагадаю, цього тижня був удар по нафтобазі в окупованому Луганську, що значно зменшило можливості російської армії в моменті контрнаступу на Лиманському напрямку, який є одним із ключових для російських окупантів. Крім того, було завдано низку ударів по тилових базах окупантів на території Луганської області”, — зазначив аналітик. 

За його словами, йдеться про пункти постійної дислокації російських військ у таких містах як Лисичанськ, Рубіжне та Кремінна. 

“Причому в Кремінній сама окупаційна адміністрація відзначає велику кількість так званих “санітарних втрат”. Це як “трьохсоті”, так і “двохсоті”, — безповоротні втрати серед особового складу окупаційних військ. Подібний характер завдання ударів свідчить про високу координацію розвідувальної спільноти України та Збройних сил України”, — акцентував Дмитро Снєгирьов.

Читайте також: На фронті за добу відбулося 95 зіткнень — де найактивніше атакує ворог: зведення ГШ ЗСУ

Нагадаємо, сьогодні, 9 грудня, в тимчасово окупованій Макіївці Донецької області прогриміли сильні вибухи, після чого спалахнула пожежа.

За попередньою інформацією, горить нафтобаза, де в російських окупантів були запаси пального.

Прямий ефір