ЗСУ готують поле бою, — Рябих про активне знищення артилерійських систем росіян

Валерій Рябих. Скріншот: uatv.ua

Українські військові знищують важливі ворожі цілі, зокрема артилерійські системи, з яких обстрілюються мирні міста України. На цьому наголосив сьогодні, 21 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ військовий експерт Валерій Рябих.

“Лише за лютий 2023 року 186 артсистем РФ та 21 систему залпового вогню вдалося знищити Силам оборони України, це понад 200 цілей, які є артилерійськими системами. З 1 до 20 березня українськими військовими вже було знищено 193 артилерійські системи та 28 систем реактивних систем залпового вогню”, — сказав експерт.

Він наголосив, що ці системи знищуються по всьому фронту, але останнім часом все більше повідомлень про їхнє знищення саме на південному напрямку.

“І тут можна говорити про те, що найімовірніше, українські військові вже готують поле бою та використовують усі можливі у їхньому розпорядженні засоби для того, щоб максимально придушити можливості противника щодо завдання артилерійських ударів по частинам та підрозділам Збройних сил України. І слід зазначити, що ті ж вибухи в Джанкої можуть також стояти у низці підготовки поля бою”, — наголосив Рябих.

При цьому, за його словами, у росіян виникають труднощі із компенсацією озброєнь, дедалі частіше окупанти вдаються до можливостей сірого імпорту.

Рябих також прокоментував ситуацію навколо Бахмута, заявив, що українська оборона міста тримається.

Прямий ефір