Золото в резиденціях Путіна оплачується коштом росіян, — Фонд боротьби з корупцією

Палац Путіна біля Геленджику. Фото: ukrinform.ua

Президент Путін настільки зациклений на золоті, що це можна назвати манією. Всі резиденції та палаци російського президента оббиті золотом та обставлені золотими предметами, які, звісно, купуються коштом платників податків. Про це сьогодні, 2 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив розслідувач Фонду боротьби з корупцією Георгій Албуров.

“У Путіна є золота манія, він обожнює все золоте. Якщо подивитися фотографії з Валдая, там буквально по всьому будинку розкидана незліченна кількість золотих предметів: свічники, рами для картин, лампи, чайники, люстра, від якої можна відірвати шматочок золота із собою будь-якому гостю. Є навіть ціла золота кімната із золотими стільцями і золотими стінами”, — сказав він. 

Розслідувач додав, що палац глави Кремля в Геленджику Краснодарського краю теж був обліплений золотими предметами зсередини. 

“От уже не знаю, чому так, але Володимир Путін зациклений на золоті. Мені здається, у нього вже мала б алергія на нього з’явитися. Можливо, він торкається предметів і вони стають золотими, як у дитячій казці. Але щось мені підказує, що золото в його резиденціях все-таки оплачують коштом звичайних росіян. Якоюсь мірою Путін збожеволів, коли отримав усе, що він міг отримати”, — наголосив він. 

За словами Албурова, російський президент не просто задовольнив матеріальні потреби свої та своєї сім’ї, але й задовольнив і всі потреби, які виникли після цього. 

“Будь-які палаци, яхти, літаки: все це в нього є і йому просто стало нудно. Він вирішив, що оскільки всі матеріальні амбіції у нього закриті, значить тепер можна зайнятися геополітикою: скуповувати політиків в інших країнах, оголошувати війни, захоплювати чужі території. Мені здається, Путін відчув безмежну владу і безмежну кількість грошей. Він зрозумів, що купив усіх у Росії, кого можна було купити: суддів, депутатів, сенаторів, виборчі комісії. Усі вони в його владі. На цьому ґрунті в нього стався перекіс свідомості й він вирішив, що гідний більшого, ніж просто бути власником найбільшого палацу в Росії, тому почав займатися війнами”, — резюмував Георгій Албуров.

Читайте також: Шойгу є одним із головних російських корупціонерів — про корупцію в армії РФ розповів експерт

Прямий ефір