Зеленський зустрівся зі Штайнмаєром — подробиці (ВІДЕО)

Володимир Зеленський та Франк-Вальтер Штайнмаєр. Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський, який прибув до Німеччини для участі в Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference), сьогодні, 11 червня, провів зустріч із федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром, передає FREEДОМ.

“Обговорили безпекову ситуацію в Україні та наші поточні потреби на тлі російських атак на українську енергетику й активних бойових дій вздовж усього фронту”, — повідомив Зеленський у Telegram.

Також президенти обговорили очікування України від результатів інавгураційного Саміту миру та партнерство між українськими та німецькими містами й громадами.

“Дякую Німеччині за прийняття та організацію цьогорічної Міжнародної конференції з питань відновлення України”, — зауважив Володимир Зеленський.

Раніше повідомлялося, що програма візиту українського лідера до Німеччини передбачає також переговори з федеральним канцлером Олафом Шольцом, зустріч із президентом Бундестагу Бербель Бас та відвідання військової бази, де проходять навчання українські військові.

Прямий ефір