Зеленський і Акуфо-Аддо домовились щодо спільної роботи з експорту продовольства до Гани

Зустріч Зеленського з Акуфо-Аддо. Фото: president.gov.ua

Сьогодні, 16 червня, на Глобальному саміті миру в Швейцарії президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Республіки Гана Наною Акуфо-Аддо. Сторони обговорили подальші кроки щодо реалізації формули миру, а також погодились на спільну роботу щодо експорту продовольства до Гани. Про це повідомляє FREEДОМ із посиланням на пресслужбу глави держави.

Зеленський відзначив участь президента Гани Акуфо-Аддо у першому Глобальному саміті миру.

“Голос Африки на Саміті для нас дуже важливий. Сьогодні відбулося багато дискусій, і ми бачимо наступні кроки, якими з радістю поділимося з вами”, — наголосив глава Української держави.

Він подякував за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України з перших днів повномасштабного вторгнення Росії, зокрема під час голосування за резолюції Генеральної асамблеї ООН.

Сторони обговорили наступні кроки щодо реалізації формули миру та можливість провести зустріч, присвячену одному з її пунктів.

Крім цього, вони доручили командам обох держав розпочати практичну роботу над забезпеченням експорту сільськогосподарської продукції до Республіки Гана.

Читайте також: Російська агресія зачепила Африку, і ми прагнемо знайти способи для досягнення миру, — президент Гани

Нагадаємо, 15-16 червня у Швейцарії відбувається перший Глобальний саміт миру, у роботі якого бере участь 101 делегація з різних країн і міжнародних організацій.

За підсумками саміту було ухвалено комюніке, яке підтримали 80 країн і чотири міжнародні організації.

Читайте також: Підсумки другого дня Глобального саміту миру — включення з Бюргенштока (ВІДЕО)

Прямий ефір