Зараз триває перша світова кібервійна і ставка на неї дуже велика, — Болгов

Руслан Болгов. Скріншот: uatv.ua

Війна Росії проти України ведеться не тільки на полі бою, а й у кіберпросторі. Росія постійно здійснює хакерські атаки на програмне забезпечення великих українських компаній, уряд, окремих персон. Про це сьогодні, 9 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів експерт із кібербезпеки Руслан Болгов.

“Зараз триває перша світова кібервійна і ставка на неї робиться дуже велика. У Росії була велика кількість часу на підготовку — понад 10 років. Але маленький нюанс у тому, що світовий хакінг повстав проти російського. І в цьому ми трошки виграємо. Тому що технології в них застарілі. Варто врахувати, що санкції дуже б’ють по програмному забезпеченню і техніці”, — повідомив він.

Росія веде війну не тільки з Україною і з власними громадянами, здійснюючи тотальний контроль у всіх можливих сферах життя, зазначив експерт.

“У Росії намагаються посилити контроль, вони намагаються все це контролювати, знищуючи тим самим повністю свободу і неможливість працювати звичайним людям у своїй країні”, — підкреслив він.

Читайте також: “Політтехнологи, мабуть, залишаться без роботи”: про передвиборчу кампанію Путіна розповів Сидельников

Прямий ефір