Заміна головнокомандувача ЗСУ не вплине на допомогу Європейського Союзу

Олександр Сирський. Фото: ap.org

Заміна головнокомандувача Збройних сил України не вплине на допомогу з боку Європейського Союзу. Про це сьогодні, 9 лютого, на брифінгу в Брюсселі заявила прессекретарка із закордонних справ і політики безпеки Єврокомісії Набіла Массралі, повідомляє кореспондент телеканалу FREEДОМ у Європі.

“Зміна головнокомандувача — це внутрішнє рішення України, і це прерогатива президента. Підтримка Європейського Союзу для України непохитна, і ми сповнені рішучості підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно, і надавати все, що буде потрібно, незалежно від того, хто очолює Збройні сили України”, — сказала Массралі.

Читайте також: Президент Зеленський змінив головнокомандувача ЗСУ: чи вдасться Олександру Сирському переломити ситуацію на фронті, обговорюємо з військовим експертом Денисом Поповичем

Нагадаємо, 8 лютого президент України Володимир Зеленський провів заміну керівництва Збройними силами України (ЗСУ). Замість генерала Валерія Залужного головнокомандувачем ЗСУ призначено генерал-полковника Олександра Сирського, який до цього командував Сухопутними військами ЗСУ.

Прямий ефір