Законопроєкт про “іногентів” став останньою краплею для грузинського суспільства і він напряму закриває двері прагненням грузинського народу в Європу. Таку думку озвучив лідер партії “Лело для Грузії” Мамука Хазарадзе в ефірі телеканалу FREEДОМ.
“Законопроєкт про “іноагентів”, який парламент Грузії ухвалив [у першому читанні], безпосередньо зачиняє двері прагненням грузинського народу (до Євросоюзу, — ред.). Наш народ, студенти, молодь, люди різних професій вийшли на вулиці. Це не запланований мітинг, не мітинг, організований тими чи іншими партіями. Це мітинг, який іде від душі, від серця”, — сказав гість ефіру.
Хазарадзе припускає, що боротьба триватиме доти, доки парламент не відкличе цей законопроєкт.
“Думаю, що після цього можна продовжити боротьбу вже в інших напрямках. Але цей закон був останньою краплею в цьому ланцюзі. Ми дуже багато протестів бачили в Грузії, і ці протести закінчувалися з різних причин. Але я думаю, що ось цей протест не зупиниться. Тому що, як я вже сказав, цей шлях, який обрав грузинський парламент, “Грузинська мрія”, — це шлях у нікуди для Грузії. І процес триватиме, ми будемо домагатися, щоб вони відкликали цей закон”, — резюмував політик.
Він вважає, що енергію протестів, сплеск активності громадян у Грузії необхідно спрямувати в русло позитивних трансформацій у країні.
“Та енергія, яку зараз ви бачите на вулицях Тбілісі, у різних містах Грузії, цю енергію треба використовувати в іншому напрямку. Цю енергію треба використовувати в реформуванні грузинської економіки, соціальної сфери та залученні різних інвестицій”, — сказав гість ефіру.
Хазарадзе наголосив, що Грузія має великий потенціал. І команда його політичної сили знає конкретно, як можна в найкоротші терміни змінити економіку і соціальну сферу Грузії.
“Це ми знаємо, ми це робили. Ми знаємо, як створити робочі місця. Але для цього потрібен абсолютно новий уряд, для цього потрібні вибори, мандат, і ми до цього йдемо. Тому що єдиний шлях, який ми бачимо, — вибори. Тільки через вибори ми повинні змінити цю систему, яка, на жаль, склалася зараз у Грузії”, — резюмував Хазарадзе.
Читайте також: Протести в Тбілісі — причини і наслідки: розбір ситуації від грузинських політиків та експертів