За підтримки союзників у Молдові розпочався процес становлення національної армії, — член парламенту

Армия Молдовы. Фото: army.md

Росія має проблеми з проросійськими політиками у Молдові: попри те, що є дуже багато зрадників, перемогти на президентських виборах вони не здатні. Провести військовий переворот у Молдові Кремль не зможе, оскільки зараз армія країни зазнає серйозних змін завдяки підтримці НАТО. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав член парламенту Республіки Молдова Оазу Нантой.

“У нас армія після проголошення незалежності через короткозорість і некомпетентність наших політиків, а також через те, що деякі керівники країни були російською агентурою, була як Попелюшка. Я знаю колишніх міністрів оборони, головним завданням яких було нагодувати солдатів. Зараз ми бачимо, як розпочався процес становлення національної армії за підтримки НАТО, Євросоюзу та Румунії, — зазначив він.

Нантой звернув увагу, що йде процес формування не лише з погляду озброєння.

“Нам не постачають летальне озброєння, проте починається процес зміни армії з погляду ментальності: що означає захищати Батьківщину зі зброєю в руках, носячи форму молдавської національної армії”, — пояснив політик.

Читайте такожПроросійська діяльність у Молдові — є дуже вдалим бізнесом: пояснення політолога

Нагадаємо, президентські та парламентські вибори в Молдові, що відбулися у 2020 та 2021 роках відповідно, ознаменувалися тріумфом проєвропейських сил. Попри це, Кремль продовжує розгойдувати політичну ситуацію в країні, фінансуючи проросійські партії.

Прямий ефір