З початком війни проти України РФ запустила безліч процесів, які підривають країну зсередини — думка

Павло Лисянський. Скріншот: uatv.ua

У Російській Федерації з початком війни проти України запустилися безліч руйнівних процесів, які згубно впливають на країну зсередини. Варто зазначити, що влада Кремля продовжує погіршувати становище пропозиціями про створення ідеології на законодавчому рівні та інших проєктів. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів директор Інституту стратегічних досліджень і безпеки Павло Лисянський.

“З початком військової агресії проти України російська влада натиснула на спусковий гачок, запустила всередині РФ величезну кількість процесів: підвищення злочинності, рівня агресії, внутрішнього екстремізму Російської Федерації, який жодним чином не пов’язаний з Україною. Також у РФ набирають силу етнонаціональні групи, які автономно озброюються, у яких є ідеологія”, — сказав він.

Пропозиція узаконити ідеологію РФ може викликати протест серед етнічних національних груп, таких як буряти, якути та інші, упевнений експерт.

“У Держдумі РФ активно обговорюється, що Російській Федерації потрібна державна ідеологія. Зараз у них державної ідеології немає, ось вони її хочуть офіційно запустити та створити. Найімовірніше, ця ідеологія буде на базі постулатів так званого “русского мира”. А це ще один спусковий гачок для пострілу в голову, тому що цю ідеологію державну не приймуть інші етнонаціональні групи, наприклад, в Бурятії, в Якутії “, — пояснив він.

Читайте також: Ґвалтівники, убивці та маніяки: у Росії дедалі частіше вчиняють рецидиви помилувані Путіним ув’язнені, які повернулися з фронту в Україні (ВІДЕО)

Прямий ефір