З 2012 року Путін не знімає бронежилет — подробиці від політемігранта

Владимир Путин. Фото: gettyimages.com

З 2012 року, починаючи з третього терміну на посаді президента Росії, Володимир Путін носить під одягом бронежилет. Це рішення було викликано масштабними протестами тоді, і в поточних обставинах російський лідер продовжує турбуватися за своє життя, особливо в контексті можливої загрози з боку свого оточення. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів російський опозиціонер, політемігрант, лідер міжнародного руху “Говорите громче!” Андрій Сидельников.

“Насправді він боїться всього і вся. Але трохи дивно чути нинішні розмови про те, що останні місяці він носить бронежилет. Путін носить бронежилет уже останні п’ять років, починаючи з третього незаконного терміну у 2012 році. Це було пов’язано з масштабними протестами в Росії”, — сказав він.

За словами політемігранта, з того моменту російський диктатор постійно перебуває під захистом спеціально створеної для нього броні.

“В останні роки, особливо з моменту повномасштабного вторгнення в Україну, він ні на годину не розлучається [з бронезахистом] на публічних виступах. Хоча виступів у Путіна не так багато, використовуються двійники. Проте він боїться свого оточення і практично нікому не може довіряти”, — наголосив він.

Сидельников зазначив, що страх Путіна перед власним оточенням пояснює й часту “заміну” людей, які мають прямий контакт із диктатором.

“Він очікує, скажімо так, удару в спину від будь-кого, навіть від своїх друзів або нібито друзів, з якими він багато років взаємодіє… Слухайте, людина з 2020 року сидить у бункері й періодично, природно, вилазить на світло. Усе це позначається, включно із замкнутим простором, на її психічному здоров’ї, а також на тому, як вона змінюється з віком і стикається з хворобами. І ці страхи вже долають її щодня”, — підсумував Андрій Сидельников.

Читайте також: Бункер, бронежилет та інші засоби захисту: спецслужби РФ посилили охорону Путіна (ВІДЕО)

Нагадаємо, російські спецслужби посилили охорону Володимира Путіна. Так, росЗМІ активно стали публікувати інформацію про те, що глава Кремля під час виступів на публіці почав носити бронежилет.

Прямий ефір