Єврорада скликає “Велику сімку” для обговорення ситуації в українській енергетиці

Флаги стран G7. Фото: Twitter/G7 Japan

Європейська Рада скликає зустріч представників країн G7 (“Великої сімки”) для обговорення ситуації в українській енергетиці. Про це сьогодні, 17 квітня, за підсумками зустрічі міністрів енергетики країн-членів Європейського Союзу заявила міністерка енергетики Бельгії Тінне Ван дер Стретен, повідомляє кореспондент телеканалу FREEДОМ у Європі.

“Міністр енергетики України Герман Галущенко приєднався до нас, тому що протягом останніх кількох днів знову і знову відбуваються дуже серйозні атаки на енергетичну інфраструктуру. І тому він ділився з нами, який насправді стан справ, які генеруючі потужності виведені з ладу, а також звернувся з проханням до різних країн-донорів, зокрема Європейського Союзу, знову активізуватися та продовжувати підтримувати Україну. Єврокомісар Кадрі Сімсон оголосила, що вона скличе зустріч у форматі G7+, яка відбудеться найближчими днями, зібравши нас разом з Україною, щоб подивитися, як ми можемо надалі допомогти”, — сказала Стретен.

Читайте також: Чого хоче домогтися РФ ударами по енергетичній інфраструктурі України: що про це думають експерти і глядачі FREEДОМ

Прямий ефір