Майбутнє Російської Федерації залежить від того, хто прийде до влади. Російські еліти вже ведуть залаштункові розмови про наступника президента РФ Володимира Путіна, “корейський варіант” для України. Тільки в цьому разі на Росію чекає тривалий період стагнації. Для того, щоб повернути РФ у сучасний стан, необхідна участь усього світу. Таку думку сьогодні, 13 липня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловила аналітикиня і головна редакторка порталу After empire Ольга Курносова.
На її думку, країнам Заходу необхідно було рішучіше реагувати на агресію Росії в Грузії 2008 року.
“Історичний шанс Росія втратила раніше. Не треба забувати, що перша російська агресія сталася ще 2008 року в Грузії. І якби тоді російське суспільство, країни Заходу змогли дати адекватну відповідь Путіну, напевно, не сталося б анексії Криму 2014 року, не розпочалися б події на Донбасі та не трапилася б ось це широкомасштабне вторгнення в Україну 2022 року”, – сказала вона.
Російські еліти ведуть кулуарні розмови про наступника Путіна і “корейський варіант” для України, що призведе до тривалої стагнації у РФ.
“Усе залежатиме від того, як змінюватиметься ситуація. Сьогодні я впевнена, що російські еліти шукають вихід і ведуть якісь переговори. У нас постійно є джерела про залаштункові переговори, про “корейський варіант” тощо. Якщо вийде у російських еліт замінити Путіна на Михайла Мішустіна [голова Уряду Росії] або Сергія Собяніна [мера Москви] і домовитися із Заходом про “корейський варіант” (який передбачає поділ країни на дві частини, — ред.) для України — це буде призупинення війни. Ось тоді дійсно на Росію чекають роки й роки стагнації”, — впевнена Курносова.
Вона впевнена, що для того, щоб повернути Росію в сучасний світ, необхідна допомога Європи й світу загалом.
“Не треба забувати, що якби не План Маршалла (програма допомоги Європі після Другої світової війни, — ред.), якби не участь усього світу в післявоєнному устрої Німеччини, вона не була б сьогоднішньою. Ось такі самі зусилля потрібні для того, щоб Росію повернути в сучасність, у нормальний стан. І тільки це є гарантією безпеки для світу, Європи та України в майбутньому”, — констатувала вона.
Читайте також:Це ніякі не гарантії безпеки для України, — Шамшур про декларацію G7