Якби Путін не розв’язав війну проти України, то і руйнувань багатоповерхівок у Бєлгороді не було б, — Селезньов

Обвалення будинку в Бєлгороді. Фото: РИА Новости

Жодних руйнувань будинків у Бєлгороді та в інших містах Росії не було б, якби Путін не розв’язав повномасштабну війну проти України та нинішні військові кошти відправляв на розвиток російських регіонів. На цьому сьогодні, 12 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ акцентував військовий оглядач, полковник запасу Владислав Селезньов.

Він наголосив, що немає сенсу дослухатися до заяв російських чиновників і спікерів щодо “українського сліду” в причинах обвалення під’їзду в багатоповерховому будинку в Бєлгороді.

“У контексті того, що Російська Федерація проводить проти України гібридну війну, зокрема й інформаційну агресію, практично всі заяви топчиновників і топспікерів є брехнею. Думаю, що не варто на ці моменти навіть звертати увагу. І вже точно не варто довіряти заявам бєлгородського губернатора людини, яка вкрала в російського бюджету приблизно 10 млрд рублів і нібито витратила їх на створення межі захисту на півдні Бєлгородської області. У результаті виявилося, що ні грошей, ні цієї межі немає. Тобто гроші просто розкрадено”, — сказав Селезньов.

Звісно, не буде й створено комісію із залученням міжнародних експертів, які б могли визначити об’єктивні причини того, що сталося в Бєлгороді.

“Але очевидно таке. Цей та інші будинки в Бєлгородській області та в самому Бєлгороді точно встояли б, якби в лютому 2022 року Путін не розв’язав нічим не спровоковану повномасштабну війну проти України”, — резюмував оглядач.

Читайте також: Найімовірніший сценарій — диверсія з боку Росії, — експерт про руйнування під’їзду будинку в Бєлгороді

Нагадаємо, у російському місті Бєлгород 12 травня обвалився під’їзд багатоквартирного житлового будинку — з десятого по перший поверх. Станом на кінець дня з-під завалів витягли 13 тіл.

Експерти зазначають, що причиною руйнувань не міг бути “приліт”, найімовірніша — внутрішній підрив.

Прямий ефір