“Я відчувала підтримку всієї України”: призерка Олімпіади-2024 Ольга Харлан повернулася зі змагань (ВІДЕО)

Ольга Харлан прибула в Україну. Фото: dpsu.gov.ua

Сьогодні вночі, 10 серпня, в Україну повернулася чемпіонка світу з фехтування на шаблях Ольга Харлан. Спортсменка здобула першу медаль для України на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі — “бронзу”. Першими на українській землі Ольгу Харлан зустріли прикордонники, з посиланням на Державну прикордонну службу України повідомляє FREEДОМ.

Після здобуття бронзової медалі в індивідуальних змаганнях жіноча збірна України з фехтування на шаблях, у складі якої була й Ольга Харлан, стала переможцем командного турніру на цьогорічних Олімпійських іграх.

Харлан є однією з найбільш титулованих спортсменок в історії України, на її рахунку — понад 100 медалей з різних змагань, вона також є найбільш титулованою олімпійською спортсменкою.

Першою зустріти фехтувальницю в Україні випала честь прикордонникам Мукачівського прикордонного загону. У пункті пропуску “Лужанка” охоронці кордону привітали володарку шести олімпійських медалей і чотириразову чемпіонку світу в цьому виді спорту з перемогою.

“Я дуже рада, що повернулася до України, й що повернулася з медаллю. Я відчувала підтримку всієї України, кожного українця та українки, особливо, які нас захищають сьогодні. Це для них, для всієї України”, — зазначила Ольга Харлан.

Нагадаємо, українські спортсмени завоювали вже кілька нагород на Олімпіаді-2024: