Взимку уповільнення бойових дій не очікується, — Дикий (ВІДЕО)

Євген Дикий. Фото: focus.ua

Взимку уповільнення бойових дій не очікується як тільки ґрунт промерзне, броня знову поїде вперед. Про це сьогодні, 5 грудня, заявив екскомандир роти батальйону “Айдар” Євген Дикий в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Він наголосив, що попри осіннє бездоріжжя, тривали артилерійські, близькі контактні бої та просування сторін. А після промерзання ґрунту вже зможе пересуватися і броня.

“Я не чекаю жодного уповільнення, крім того, що вже сталося. Тобто, на якийсь час цілком очікувано обидві сторони застрягли в болоті. Зрозуміло, активного просування вперед просто не можна було робити. Ну, просто тому, що техніка не проїхала б. Але це навіть не призвело до того, щоб стало тихо. Йшли дуже запеклі та артилерійські, і навіть близькі контактні бої, власне, по тій лінії окопів, яка на момент дощів склалася. І більше того, навіть було активне просування сторін там, де бої точаться саме у міській забудові, а це, власне, Бахмут, Соледар, Авдіївська промзона”, зазначив гість ефіру.

Дикий прогнозує, що щойно ґрунт промерзне, броня знову поїде вперед.

“Я думаю, що не пізніше, ніж протягом двох тижнів ми побачимо велике саме просування по карті”, говорить екскомандир роти батальйону “Айдар”.

Дикий також заявив, що настав час зрозуміти: росіяни зовсім не схожі на українців, і складно спрогнозувати їхні плани, а також реакції на втрати власної армії.

Також речник прокоментував питання російської пропаганди. У власній реальності, наголосив він, росіяни давно воюють із блоком НАТО, а не з Україною.

Крім того, гість ефіру розповів про підготовку армією РФ нового масованого удару по Україні та зазначив, що прив’язуватися до дат не варто.

Читайте також: Україна готується вразити кораблі-ракетоносці Росії у Чорному морі, — військовий експерт

Прямий ефір