Вимоги РФ до України суперечать Статуту ООН, моралі та здоровому глузду, — Держдеп США

Державний департамент США. Фото: gettyimages.com

Умови Путіна для переговорів з Україною суперечать Статуту ООН, моралі та здоровому глузду. Таку заяву зробив представник Держдепартаменту США Метью Міллер під час брифінгу 17 червня, передає FREEДOM.

Він назвав заяву російського диктатора “черговою максималістською заявою”, в якій той закликав Україну віддати ще більше своєї суверенної території, ніж та, що наразі захоплена РФ.

“Жодна відповідальна країна не може сказати, що це є розумною основою для миру. Це суперечить Статуту ООН. Це суперечить елементарній моралі. Це суперечить елементарному здоровому глузду”, — зазначив представник Держдепу США.

За його словами, країна-агресор Росія не готова до будь-яких серйозних “сумлінних обговорень”.

“Дії Росії роблять це особливо очевидним, оскільки вона продовжує свої бомбардування критичної інфраструктури України, загрожує кораблям у Чорному морі та примусово переселяє десятки тисяч українських дітей”, — додав Міллер.

Читайте також: Ультиматуми Путіна не є переговорами, — Зеленський

Нагадаємо, російський диктатор Путін перед Самітом миру в Швейцарії, який відбувся 15-16 червня, висунув так званий ультиматум Україні, вимагаючи залишити області, які Кремль включив до своєї конституції.

Прямий ефір