Вторгнення Росії в Україну не може виправдовуватися подіями, які відбулися тисячу років тому, — сенатор США

Такер Карлсон і Володимир Путін. Фото: ap.org

Російське вторгнення в Україну не може бути виправдане подіями, які відбулися тисячу років тому. Про це сьогодні, 18 лютого, на полях Мюнхенської безпекової конференції заявив сенатор США від Огайо, що представляє Республіканську партію, Джеймс Девід Венс, передає кореспондент телеканалу FREEДОМ.

“Володимир Путін дав це інтерв’ю Такеру Карлсону, моєму другові, близько тижня тому і витратив близько 30 хвилин, розповідаючи про історію, що сягає корінням у минуле. Він дуже зацікавлений. І я захоплююся людьми, у яких є глибоке знання власної історії. Але я не думаю, що принципово рішення про вторгнення в Україну може бути виправдано тим, що сталося 1100 років тому”, — сказав сенатор-республіканець.

Венс наголосив, що засуджує вторгнення Росії в Україну.

“Питання в тому, як нам це завершити? Ми можемо, знаєте, погрожувати пальцем і критикувати Путіна скільки завгодно. Але необхідно фактично покласти край конфлікту. Я думаю, саме це відповідає інтересам України, Європи, США і, чесно кажучи, можливо, Росії теж”, — сказав сенатор.

Читайте також: Небезпечна брехня, божевільна пропаганда геноциду, абсурдна історія — як світ відреагував на інтерв’ю Путіна Карлсону (ВІДЕО)

Прямий ефір