“Вороги горять, і ми їх не боїмося”: БМП армії РФ стала експонатом музею історії Дніпра (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

На музейний експонат перетворили розбиту військову техніку російських окупантів у Дніпрі. Там виставили на показ бойову броньовану машину піхоти, яку українські захисники хитрістю знищили в Запорізький області, повідомляє FREEДОМ.

Російську бойову машину піхоти (БМП) українські військові знищили на Запорізькому напрямку. У вересні, 128 бригада територіальної оборони вела наступ. І противника змогли загнати в розставлені ними ж пастки.

“Загнали цю заразу на їхнє мінне поле безпілотниками. Вони ховалися, тікали. І загнали себе на протитанкову міну”, — розповів представник 128 бригади тероборони Олег Борщевич.

Пошкоджену техніку противника, якщо є така можливість, ЗСУ намагаються забирати з поля бою, розповідають військові. Цю БМП вивозив Вадим. Він розповів, що довелося використовувати медичний евакуаційний автомобіль, який легший за бойову машину піхоти. Але з поставленим завданням впоралися.

Пізніше трофейну російську БМП розібрали. Уцілілі деталі та запчастини передали ремонтному батальйону.

“Мотор, який там був, розібрали на запчастини й віддали наявним машинам, на які нам необхідні були запчастини”, — зазначив військовослужбовець із позивним “Фараон”.

Корпус вирішили передати до музею історії Дніпра. Військовослужбовці кажуть, оскільки 128-ту окрему бригаду в перші дні повномасштабного російського вторгнення сформували саме в цьому місті, то вважали символічним наповнювати свої музеї “трофейними” експонатами.

“Ми як пам’ять привезли її сюди, щоб люди бачили — не все так добре у ворога, що вони горять, ми їх не боїмося. І ми переможемо”, — резюмував “Фараон”.

Читайте також: FPV-дрони ЗСУ знищують техніку, склади та особовий склад армії РФ — карта війни за 9 грудня (ВІДЕО)

Прямий ефір