Військові та секретні витрати — в пріоритеті РФ на 2024 рік — аналіз економіста

Ілюстративне фото: minfin.com.ua

У Російської Федерації є ресурси, які розподіляються не на соціальні сфери, а виключно на військові потреби. У зв’язку з цим рівень життя росіян буде тільки погіршуватися. Таку думку сьогодні, 23 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив доктор економічних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрій Длігач.

“У Росії є гроші та ресурси, але питання пріоритетів їхнього розподілу. Виставкова картинка зроблена в Москві, Петербурзі, Казані, Єкатеринбурзі, Краснодарі й все. Далі, дійсно, бюджетів немає, оскільки пріоритети у країни зовсім інші”, — сказав він.

У 2024 році в Росії витрати на війну вперше перевищать соціальні. Збільшилися витрати на національну оборону майже на 70%, до 11 трлн руб. (87 млрд дол.).

“Якщо навіть аналізувати бюджет РФ на 2024 рік, то військові видатки, а разом з ними секретні видатки (є ще така стаття) сумарно в 3-4 рази більші, ніж соціальні видатки держави. Ось вам і відповідь, на що витрачає гроші Російська Федерація”, — наголосив експерт.

Читайте також: У РФ ухвалили “військовий” держбюджет: що чекає на росіян — прогнози експертів

Прямий ефір