Тисячі північнокорейських солдатів, які перекинуті Пхеньяном до РФ, можуть відчутно посилити окупантів. Але стратегічних завдань путінського режиму вони не вирішать. Однак сам факт об’єднання двох диктаторів, двох ядерних держав проти однієї неядерної — це виклик усьому світові, зокрема, Північноатлантичному альянсу. Про це сьогодні, 25 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДOM розповів політичний експерт, військовослужбовець ЗСУ Олександр Антонюк.
“Ті 12 тисяч північнокорейських солдатів, яких планують перекинути на територію Російської Федерації, найімовірніше, будуть перекинуті на Курський напрямок. Частина північнокорейського поповнення, я так розумію, також буде перекидатися насамперед у прикордонні зони для того, щоб вивільнити склади російської армії та продовжувати ті наступальні дії, які зараз ведуться в Донецькій області. Зоною може стати південна частина України та Харківський напрямок”, — зазначив політичний експерт.
За його словами, 11 тисяч північнокорейських військових — це відчутна цифра для Збройних сил України. Однак стратегічних завдань путінського режиму вони не вирішать.
“Сказати, що ця кількість північнокорейських солдатів стратегічно може вирішити якісь завдання для російського режиму, скоріше, ні. Але все одно це для нас теж відчутно, і ці ризики потрібно враховувати”, — зазначив військовослужбовець.
Він додав, що поява солдатів із КНДР на російсько-українському фронті становить загрозу не тільки Україні, а й усьому цивілізованому світу.
“З погляду геополітики потрібно озвучити ключову тезу: по суті, союз РФ і Північної Кореї — це коаліція двох ядерних держав проти однієї неядерної. І це глобальний виклик для всього цивілізованого світу. І цей виклик не повинен вичерпуватися лише заявою ООН про порушення резолюції. Тому що постає питання про компетенцію самої організації ООН і про те, чи здатна вона реалізувати те, для чого була створена”, — резюмував Олександр Антонюк.
Читайте також: Північнокорейськими військовими Росія намагається посилити свої сили на фронті — деталі (ВІДЕО)