В Україні модернізували морські дрони Sea Baby — подробиці від СБУ

Sea baby. Скріншот: ssu.gov.ua

В Україні модернізували морські дрони Sea Baby: тепер вони можуть доставити майже тонну вибухівки на більш ніж тисячу кілометрів. Про це в ефірі марафону “Єдині новини” повідомив речник Служби безпеки України Артем Дехтяренко, інформує FREEДОМ.

За його словами, над удосконаленням дронів спільно працюють фахівці СБУ, МВС та інших підрозділів.

Дехтяренко не розкрив деталі, однак зазначив, що морський дрон Sea Baby зразка 2024 року відрізняється від попередньої моделі не тільки зовнішнім виглядом, а й технічними характеристиками. Він додав, що морські безпілотники вразили 11 російських кораблів, а також Кримський (Керченський) міст.

“Це означає, що СБУ може дістати ціль практично в будь-якій точці Чорного моря. У 2022 році у світі не було альтернативи ударним морським дронам СБУ. Існуючі західні безпілотники були занадто великими та неманевровими, їх легко могли виявляти РЛС противника. Сьогодні дрон вартістю у 8,5 млн грн знищує військовий корабель противника вартістю в кілька десятків мільйонів доларів”, — сказав Дехтяренко.

Читайте також: “Чорний” березень для ЧФ: Україна змусила РФ вивести частину флоту із Криму (ВІДЕО)

Раніше спікер Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук повідомив, що Чорноморський флот РФ фактично перейшов в оборону.

Прямий ефір