В активі — 12 нагород: Україна завершила змагання на Олімпіаді у Парижі

Спортсмен із делегації України в Парижі (Франція). Фото: gettyimages.com

Сьогодні, 11 серпня, українські спортсмени завершили виступи на Олімпійських іграх-2024 в Парижі, інформує FREEДОМ.

Останнім на змаганнях виступив борець вільного стилю Муразі Мчедлідзе. У поєдинку за “бронзу” він поступився представнику Азербайджану Магомедхану Магомедову.

Загалом на Іграх у Парижі українські олімпійці виграли 12 нагород: три золоті, п’ять срібних та чотири бронзові.

На ХХХIII літній Олімпіаді Українську державу представляли 140 спортсменів, які виступали у 23 дисциплінах. У Парижі вони завоювали:

• 8 серпня у змаганнях із греко-римської боротьби Парвіз Насібов здобув “срібло” у ваговій категорії до 67 кг, а Жан Беленюк завоював бронзову медаль;
  • 9 серпня Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли “срібло” у змаганні каное-двійок на дистанції 500 м.
  • 10 серпня Ірина Коляденко виборола срібну медаль з вільної боротьби серед жінок у ваговій категорії до 62 кг.

Остаточне місце України в медальному заліку визначиться після завершення усіх змагань. Церемонія закриття ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі розпочнеться сьогодні, 11 серпня, о 22:00.

Нагадаємо, 10 серпня до України повернулася чемпіонка світу з фехтування на шаблях Ольга Харлан. Спортсменка здобула першу медаль для України на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі — “бронзу”.