Усі методи антипіару Олімпіади — дурні, світ перестав боятися російських фейків, — Зінченко

Ілюстративне фото: ukr-team.com

Росія всіма можливими гібридними методами намагається нівелювати значення Олімпійських Ігор-2024. Але перешкодити проведенню Олімпіади в Парижі вона не здатна. Результатів російський антипіар змагань не має, а його методи витерті й дурні. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив спортивний журналіст, редактор телеканалу “Дім” Євген Зінченко.

Він наголосив, що Франція дуже відповідально підійшла до організації Олімпіади та доклала багато зусиль.

“Я дуже сподіваюся, що Олімпіада пройде спокійно. Я знаю, скільки зусиль на це спрямовує французька влада, правоохоронні органи. Французи дуже серйозно готуються. І це не просто слова. Залучено тисячі правоохоронців із використанням місцевих служб безпеки, служб державного рівня, а також, природно, з використанням усіх європейських і світових знань у сфері безпеки. Я думаю, що французи все зроблять правильно”, — акцентував Зінченко.

Нещодавно президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах сказав, що французи вже готові до проведення змагань, нагадав журналіст.

“Він мав на увазі й спортивну частину, і всі арени, і економічну, і зустріч глядачів, і підготовку всієї інфраструктури, й аспект безпеки”, — уточнив Зінченко.

Коментуючи дії Росії з дискредитації Олімпіади-2024, журналіст наголосив: у мотивах і методах країни-агресора немає нічого нового.

“Навіщо це робить Росія? Можна написати цілу книжку — про які завгодно аспекти, в яких вона щось робить, схоже на те, що вона зараз з приводу Олімпіади. Результатів від її антипіару не буде. Це моє тверде переконання. Методи РФ настільки стерті, настільки дурні, дурніші, напевно, ніж її “Ігри БРІКС”. Усім вони відомі: страх, нагнітання, напруга”, — пояснив журналіст.

На будь-яких іграх, змаганнях присутній момент певної напруги стосовно того, що щось може піти не так. Тому що ми живемо у відкритому світі, на відміну від Росії.

“Хто завгодно може прийти, вийти, що завгодно сказати й, не дай боже, щось зробити. До цього служби безпеки готуються. Ми знаємо, що, наприклад, щоб було спокійніше, було дещо реорганізовано церемонію відкриття Олімпіади. Вона відбуватиметься на річці Сена й вздовж її берегів. Її трохи змінили, але вона все одно буде. Про що це говорить? Французи реагують, але вони не бояться цього всього. Світ перестав боятися російських фейків. Світ сприймає їх, дивиться на них, оцінює їх і відкидає. Мені здається, що це так”, — резюмував гість ефіру.

Він також доповнив, що в Росії тиснуть на спортсменів, які все-таки вирішили брати участь в Олімпіаді-2024.

“На них тисне те саме російське керівництво, яке розповідає їм, що вони не повинні їхати на Олімпіаду. Мовляв, це ганьба ось так представляти країну в нейтральному статусі. Хоча вони загалом не країну там представляють, а себе. Ось ще один момент: не представляєш країну — не представляєш себе. Чудове ставлення до особистості. Багато хто відмовляється. Я сприймаю це дуже добре. Нехай відмовляються. Служиш в армії, обіймаєшся з Путіним, пропагуєш війну? Яка Олімпіада? Поплач. Або сходи до Путіна та попроси, щоб він припинив війну. А потім буде Олімпіада. Тому що Олімпіада — це не війна”, — акцентував Зінченко. 

Читайте також: Олімпіада-2024 пройде без перемир’я — деталі (ВІДЕО)

Нагадаємо, Україна офіційно оголосила, що візьме участь в Олімпіаді-2024.

Читайте також: У Парижі відбулася репетиція відкриття Олімпіади вперше на річці Сена

Прямий ефір