Уряд Німеччини виділив Україні 24,5 млн євро на зміцнення енергосистеми — деталі

Прапори України та Німеччини. Фото: ukrinform.com

Уряд Німеччини через банк KfW виділив 24 млн євро гранту, а також ще 0,5 млн євро для посилення стійкості української енергосистеми. Про це сьогодні, 27 листопада, повідомив голова правління “Укренерго” Володимир Кудрицький, інформує FREEДОМ

“Сьогодні з новопризначеним керівником Офісу німецького державного банку розвитку KfW в Україні Лоренцом Гесснером та послом Німеччини в Україні Мартіном Єгером ми обговорювали, що ці кошти будуть спрямовані на посилення наших технічних зв’язків з енергосистемою континентальної Європи, відновлення високовольтних об’єктів в західному регіоні та побудову їхнього захисту. Підписання всіх необхідних угод очікується у найближчі тижні”, — написав Володимир Кудрицький у Facebook.

Він також повідомив, що, завдяки співпраці з KfW, “Укренерго” вже залучило понад 220 млн євро від німецького уряду для відновлення підстанцій та підтримки ліквідності.

“Німецькі оператори системи передачі Amprion, TenneT, TrasnetBW та 50 Herz надали більше сотні одиниць обладнання, необхідного для ремонту магістральних електромереж та підстанцій “Укренерго”, — зазначив голова компанії та подякував німецьким колегам за постійну підтримку української енергосистеми.

Читайте також: Політика Німеччини істотно змінилася в питанні євроінтеграції України, — Фесенко

Нагадаємо, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус під час зустрічі з українським колегою Рустемом Умєровим у Києві анонсував черговий пакет допомоги Україні від Німеччини. 

Прямий ефір