“Укроборонпром” і Amentum Services створять підприємство з ремонту американської техніки

Підписання угоди про створення спільного підприємства. Фото: t.me/UOP_Official

Україна і США домовилися створити підприємство для ремонту американської бронетехніки. Про це повідомили в Акціонерному товаристві “Українська оборонна промисловість”, інформує FREEДОМ.

Українська компанія підписала відповідний меморандум з Amentum Services. На заводах будуть відновлювати, а також проводити техобслуговування американської бронетехніки. Наразі українські фахівці чекають на постачання обладнання та запчастин для ремонту ББМ.

“Раніше представники Amentum Services, Inc відвідали підприємства “Укроборонпрому”, оцінили їхні можливості, технічну базу та потенціал. Вітчизняні зброярі чекають від нових партнерів допомоги з отриманням технічної документації, обладнання та запчастин, що стануть у пригоді під час ремонту та техобслуговування бойових броньованих машин виробництва США”, — йдеться в повідомленні “Укроборонпрому”.

Від АТ “Українська оборонна промисловість” меморандум підписав генеральний директор Герман Сметанін, від Amentum Services, Inc  — Джо Данавей, президент з виконавчих операцій підрозділу критичних місій.

Читайте також: Український ВПК нарощує виробництво — деталі (ВІДЕО)

Нагадаємо, “Укроборонпром” і Rheinmetall відкрили перший спільний цех з ремонту та виробництва бронетехніки в Україні.

Раніше повідомлялося, що Україна спільно з німецьким оборонним заводом Rheinmetall виробляє озброєння. Як повідомив глава “Укроборонпрому” Герман Сметанін, підприємства розташовані на українській території, Німеччина постачає частину компонентів. Водночас низку продуктів оборонно-промислового комплексу (ОПК) виробляють і на території країн-партнерів.

Прямий ефір