Українці досягнуть успіху в цьому контрнаступі, — радник Байдена

Джейк Салліван. Скріншот: uatv.ua

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван в інтерв’ю CNN позитивно оцінив перспективи майбутнього контрнаступу України. Він повідомив: США вважають, що він призведе до звільнення “стратегічно значущої території”, передає FREEДОМ.

“Наскільки саме і в яких місцях — це залежатиме від подій на місцях, коли українці почнуть цей контрнаступ… Але ми віримо, що українці досягнуть успіху в цьому контрнаступі”, — заявив Салліван.

У відповідь на питання, чи прискорить контрнаступ мирний процес, він зазначив, що події на полі бою матимуть “великий вплив” на будь-які майбутні переговори.

“Сам президент Зеленський сказав, що ця війна зрештою закінчиться дипломатичним шляхом”, — нагадав радник Байдена.

Читайте також: Головне в контрнаступі ЗСУ те, щоб його відчула Росія, — Зеленський

Раніше генерал армії України, керівник Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж заявив, що Сили оборони України напередодні наступу проводять ефективні точкові операції зі знищення основних складів, центрів ухвалення рішень, боєприпасів, вогневих засобів противника. Він також наголосив, що Збройні сили України вдаються до нестандартних методів та обхідних маневрів, змушуючи ворога, зокрема, накопичувати засоби, по яких потім завдають ударів.

Читайте також: Контрнаступ ЗСУ буде навіть потужнішим, ніж Харківська операція — думка військового оглядача

Прямий ефір