Українські військовослужбовці допомагають цивільним відновлювати переправу в перервах між штурмами — репортаж FREEДОМ (ВІДЕО)

Військові ремонтують міст. Скріншот: uatv.ua

У перервах між штурмами на найгарячішому донецькому напрямку українські захисники чим можуть допомагають і місцевим. Бійці 128-ї бригади тероборони Дніпра взялися за відновлення переправи в одному з населених пунктів. Міст важливий, адже з’єднує два береги села. Військові самі запропонували допомогу і в найкоротший час відновили переправу, повідомляє FREEДОМ.

Відновити переправу в цьому населеному пункті на Донеччині було принципово, кажуть українські захисники. Через рельєф місцевості та річище річки вона важлива для цивільних — на об’їзд люди б витрачали купу часу.

“Цей місток дуже давно посічений уламками, у ньому були дірки, плити розсипалися, і врешті-решт це стало небезпечно. Цей місток ділить село на дві частини, і він дуже потрібен людям”, — пояснює прессекретар 128-ї окремої бригади ТРо Дніпра Олександр Курбатов.

На ремонт містка у місцевої влади не було ні коштів, ні техніки. А ситуація стала критичною давно здебільшого через старі плити.

“Старі плити були зламані від перевантаження, і міст перебував в аварійному стані. Ми розібрали старі плити, встановлюємо нові”, — розповів військовослужбовець 128-ї окремої бригади ТРо Дніпра Микола.

Щоб оперативно та якісно виконати роботи, інженерний підрозділ бригади пригнав свою техніку. За допомогою кранів прибрали розбиті плити, одразу встановили нові. Працювали військові одночасно на двох берегах річки. За їхніми словами, це найменше, що вони можуть зробити для тутешніх мешканців. Найближчим часом військовослужбовці облаштують пішохідні доріжки.

“Для місцевих жителів це дуже важливо, і нам приємно, що ми навіть у цей час робимо важливі справи для життя простих людей. Вони нам допомагають, і ми можемо їм так віддячити”, — зазначив прессекретар 128-ї окремої бригади ТРо Дніпра Олександр Курбатов.

Читайте також: Майстер-класи, тренінги та заняття з психологом у сховку — освітній центр працює в Херсоні (ВІДЕО)

Прямий ефір