Українські борці завоювали “срібло” і “бронзу” на Олімпіаді

Жан Беленюк. Фото: t.me/tv_freedom

Українські борці Парвіз Насібов і Жан Беленюк принесли Україні медалі на Олімпіаді-2024, повідомляє FREEДОМ.

Парвіз Насібов. Фото: facebook.com

У фіналі турніру з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 67 кг український борець Парвіз Насібов зустрічався з представником Ірану Саїдом Есмаїлі Лейвесі. Поєдинок завершився з рахунком 6:5 на користь іранця, повідомляється на сайті Олімпійських ігор.

Срібний призер Олімпіади Насібов вийшов на килим, не дивлячись на травму, отриману вчора під час поєдинку — у нього була гематома на оці.

Український борець Жан Беленюк завоював бронзову медаль на Олімпійських іграх у Парижі та заявив про закінчення кар’єри символічним жестом у вигляді зняття спортивного взуття.

“Дякую за ваш характер і силу! Такі результати надихають”, — написав президент України Володимир Зеленський у Telegram.

Нагадаємо, боксер Олександр Хижняк 7 серпня приніс Україні золоту медаль на Олімпіаді-2024.

Спортивний гімнаст Ілля Ковтун 5 серпня виборов для України срібну медаль.

4 серпня легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою зі стрибків у висоту на Олімпійських іграх у Парижі, а Ірина Геращенко в цій же дисципліні завоювала бронзову медаль. Михайло Кохан в цей же день став бронзовим призером у метанні молота на Олімпіаді-2024.

3 серпня українська збірна на Олімпіаді в Парижі завоювала золоті медалі у фехтуванні. Раніше, 1 серпня, срібним призером у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 50 метрів став Сергій Куліш.