Українська армія — це єдина героїчна, безкомпромісна сила, яка готова боротися з Росією, — Максакова

Марія Максакова. Скріншот: uatv.ua

Злочинний режим Кремля може здолати тільки сила. Тому світ має озброїти українську армію для протистояння Російській Федерації. Російська опозиція в цей час повинна працювати з суспільством, яке бачить, що справи йдуть погано, народ злидарює в той час, коли весь бюджет забирає війна РФ проти України. Таку думку сьогодні, 30 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловила оперна співачка, колишній депутат Держдуми РФ Марія Максакова.

“Українська армія — це єдина героїчна, безкомпромісна сила, яка готова боротися з цим Левіафаном, який репресує і дегуманізує все. Тобто він намагається встановити сталінський режим і здивувати світ так, щоб він здригнувся від ступеня його жорстокості. Світ не повинен на це дивитися спокійно. Світ має розуміти, що раз вони звалили цей тягар на плечі українських воїнів, то українські воїни мають бути як мінімум західним світом добре озброєні”, — сказала вона.

На думку оперної співачки, російська опозиція повинна займатися тим, щоб мотивувати російське суспільство ставити запитання владі, висловлювати своє невдоволення і проявляти громадянську позицію.

“Російська опозиція чомусь більше між собою воліє з’ясовувати стосунки замість того, щоб звертатися до всіх тих, хто може бути незадоволений. Найімовірніше, невдоволення все одно зростає, тому що у них просто закінчуються звичні для суспільства гроші. Усе зжирає війна. Російські опозиціонери могли б розгорнути роботу стосовно тих, хто мав би вже вийти й сказати цій злочинній, кремлівській владі: “Йди”, — пояснила вона.

Український народ пройшов через безліч випробувань, організованих Російською Імперією, Радянським Союзом, а тепер Російською Федерацією, і не може допустити подальших знущань. Він боротиметься до кінця, а світ йому в цьому має допомогти, впевнена Максакова.

“Я вірю тільки в ЗСУ, в героїчний український народ, який дійсно, розумієте, відчуває поклик попередніх поколінь. Українці дуже пам’ятають своїх постраждалих від радянського режиму. І українці жодним чином не хочуть у спадок залишити щось, що може набратися сил, замазати рани й ще раз влаштувати подібне. Українці розуміють, що це історичний шанс нарешті розправитися з цим Левіафаном. Кремлівська влада розуміє тільки грубу силу. Тому потрібно озброїти українську армію, щоб вона швидко здобула перемогу”, — сказала вона.

Читайте також: Переговори про гарантії безпеки Україні вже тривають із низкою країн-членів НАТО, — Фесенко

Прямий ефір