Україна здатна не просто захищатися, Україна здатна перемогти, — Єрмак

Андрій Єрмак. Фото: uatv.ua

Два роки — це достатній термін, щоб показати всьому світу, що Україна не просто здатна захищатися, а що Україна дійсно здатна перемогти. Про це сьогодні, 15 червня, у Бюргенштоку (Швейцарія) на полях Глобального саміту миру заявив керівник Офісу президента України (ОПУ) Андрій Єрмак, інформує кореспондент FREEДОМ.

Єрмак зазначив, що повномасштабна війна триває вже понад два роки, і сьогодні багато країн допомагають Україні виграти цю війну.

“Два роки — це достатній термін, щоб показати всьому світу, що Україна здатна не просто захищатися, Україна справді здатна перемогти та мати справедливий мир”, — заявив глава ОПУ.

Він наголосив, що встановлення справедливого миру важливе не тільки для України, а й для всього світу.

“Це дуже важливо не тільки для України. Це надзвичайно важливо для всього світу. І ми запросили всі відповідальні країни до обговорення формули миру президента Зеленського. І сьогодні тут [на Саміті миру] ви побачите представників усіх континентів”, — резюмував Андрій Єрмак.

Читайте також: Вірю, що ми побачимо тут, як твориться історія, — Зеленський перед відкриттям Саміту миру

Нагадаємо, 15-16 червня у Швейцарії відбувається перший Глобальний саміт миру, у роботі якого станом на 15 червня бере участь 101 делегація. Станом на 14 червня свою присутність підтверджували 92 країни і 8 міжнародних організацій.

Читайте також: У Швейцарії стартував Саміт миру — перші заяви (ВІДЕО)

Прямий ефір