“Україна – це важливий ринок із величезним потенціалом для інвестицій”, – Алекс Ленартс

Фото Кирила Назіпова

З нагоди Дня Короля Посольство Бельгії в Україні провело урочистий прийом. Ця подія стала першим прийняттям дипломата Алекса Ленартса на посаді Надзвичайного і Повноважного Посла Бельгії в Україні.

“Уже протягом двох місяців я відкриваю для себе цю чарівну країну. Мушу визнати, що в Україні є щось особливе, щось таке, що здатне здивувати світ. Україна стільки може дати, у вас молода незалежна країна та нова демократія після Революції Гідності”, – зауважив посол Ленартс під час вітальної промови.

Посол зазначив, що Україна є важливим ринком із величезним потенціалом для інвестицій. До того ж, за його словами, найбільшим багатством України є її людський потенціал.

“Українці – високоосвічені та дружні люди, а молоде покоління, яке говорить багатьма мовами, сповнене ентузіазму й толерантності та відкрите до нових можливостей”, – наголосив Алекс Ленартс.

Посол Бельгії відзначив, що Україна вже зробила чіткий геополітичний вибір – співпраця та інтеграція з Європою.

“Оскільки я з Брюсселю, зі столиці та серця Європейського Союзу, я дійсно сподіваюся, що ці прагнення увінчаються успіхом. Адже й Україна, і Бельгія належать до Європейської родини”, – резюмував посол Королівства Бельгія в Україні.

Анна КОСТЮЧЕНКО, UATV

Прямий ефір