Україна спільно з партнерами здатна створити умови для залучення інвесторів — думка

Олег Лісний. Фото: facebook.com/Lisnyj.Oleh.1974

Інвестори готові співпрацювати з Україною та вкладати кошти. Міністерство економіки презентувало 95 інвестиційних проєктів на близько 27 млрд дол. на конференції з відновлення України в Берліні. Щоб інвестори захотіли співпрацювати, необхідно, щоб і Україна, і західні партнери створили умови для цього. Про це сьогодні, 12 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів віцепрезидент аналітичного центру “Політика” Олег Лісний.

“Є дві складові, яким повинна й Україна відповідати, і Захід. Інвестори хочуть прозорості, прогнозованості та захищеності. Україні потрібно демонструвати відкритість і максимально спростити інвесторам співіснування на нашій території. А Захід має закрити небо над Україною. І тоді комплекс відкритості та захищеності дасть змогу більш активно заходити в Україну компаніям”, — сказав він.

Для інвесторів Україна цікава своїми територіями, ресурсами та потенціалом, упевнений експерт.

“Україна — це дуже серйозна країна із серйозними ресурсами. Одна з німецьких іменитих компаній заходить в Україну і починає виробництво озброєння, а не ремонт техніки. Це вже хороший сигнал, тому що ця складова дуже важлива у співпраці з нашими партнерами”, — резюмував він.

Читайте також: Щоб не відбудовувати, потрібно захищати: про підсумки Міжнародної конференції з відновлення України розповів Лісний

Прямий ефір