Україна не стане на коліна — Шольц звернувся до Путіна

Олаф Шольц. Фото: x.com/bundeskanzler

Канцлер Німеччини Олаф Шольц звернувся до Путіна та заявив, що той має усвідомити — Україна не стане на коліна. А світ буде надалі підтримувати український народ у його боротьбі за свободу, повідомляє FREEДОМ.

“Через понад 800 днів після початку агресивної війни Росії проти України зрозуміло одне: Росії не зійдуть з рук її імперські плани. Україна не дозволить поставити себе на коліна й не дозволить змусити себе здатися. Путін повинен усвідомити, що він не зможе перемогти у своїй жорстокій кампанії, і що для України може бути тільки справедливий мир”, — сказав Шольц.

Він зазначив, що союзники України невпинно працюють заради цього справедливого миру.

“Щоб внести ясність. Працювати заради миру — це не просто підняти білий прапор. Мир вимагає дипломатії в усьому світі. І в цю нову епоху світу потрібен сильний Бундесвер, який гарантує, що ніхто не посміє напасти на нас. Політика миру означає, що ми підтримуємо Україну в захисті її незалежності та суверенітету, залишаємося обачними та завжди зважуємо ризики”, — наголосив канцлер.

Читайте також: Німеччина планує закупити 20 літаків Eurofighter

Нагадаємо, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що країна має бути готова до війни до 2029 року. Він закликав уряд Німеччини посилити німецьку армію з огляду на загрози з боку Росії.

Прямий ефір