Україна має чіткий план щодо будівництва до 1 ГВт потужності газової генерації цьогоріч та ще 4 ГВт — у наступні роки, — Зеленський

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

У України є чіткий план, як вже цьогоріч збудувати до 1 ГВт потужності газової генерації. Про це президент Володимир Зеленський сказав сьогодні, 11 червня, у Берліні під час виступу на міжнародній Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2024), інформує FREEДОМ з посиланням на офіційний сайт глави Української держави.

Лідер України зазначив, що країна має всю природну основу для сучасної енергетики. Володимир Зеленський зауважив, що газова генерація розв’яже питання дефіциту енергії сьогодні, а згодом буде переведена на водень та балансуватиме нову зелену енергетику. Він також наголосив, що в цій галузі європейські та, зокрема, німецькі компанії є технологічними лідерами.

“Саме в цій галузі в нас є чіткий план, як збудувати до 1 ГВт потужності вже цьогоріч. І ще 4 ГВт — протягом наступних найближчих років. Саме в цій галузі в межах нашої конференції ми підписуємо перші контракти. І саме для цього ми потребуємо вашого максимального лідерства”, — зазначив Володимир Зеленський.

Президент закликав зробити все для того, щоб зберегти наявну генерацію та відновити ту, яку Україна втратила через російську агресію.

Читайте також: Зеленський прибув до Німеччини на конференцію з відновлення України — що ще на порядку денному

Нагадаємо, міжнародна Конференція з відновлення України фокусується на чотирьох основних темах: залучення приватного сектору до відбудови, соціальне відновлення та людський капітал, відновлення громад і регіонів та вступ до ЄС і відповідні реформи.

Прямий ефір