У Росії знову провалилося імпортозаміщення: нова “Волга” виявилася китайською (ВІДЕО)

"Волга". Скріншот: INcar

Нова російська “Волга” виявилася китайським автомобілем. У так званого відродженого бренду тільки кілька деталей вітчизняного виробництва. Це довелося визнати самим виробникам після шквалу критики в соціальних мережах і візиту перших осіб держави, інформує FREEДОМ.

Автомобілі з російською назвою “Волга” вперше показали на виставці 21 травня. За кілька місяців до презентації чиновники анонсували вихід цього імпортозаміщеного автомобіля на зміну відійшовшим брендам.

На виставці російську новинку оглянув прем’єр-міністр Михайло Мішустін. Посидівши в салоні, він розкритикував недостатній рівень локалізації виробництва нової “Волги”.

“У вас де кермо зроблено? Кермо китайське? Хочеться, щоб воно було російським. Це ж не так складно”, сказав Мішустін.

Нові російські автомобілі “Волга” виявилися моделями китайської компанії Changan, у яких трохи змінили передню частину і додали маркування заводу ГАЗ.

“Чиновники вийшли на новий рівень розпилу, тепер узагалі не треба думати: береш Китай, називаєш “Волга” і пиляєш”, з повідомлення із соціальних мереж.

“Навіщо цього китайця перейменовувати та міняти шильдик? Так можна і на “Мерседес” приліпити, буде “Волга”, ще одне повідомлення із соцмереж.

Нова “Волга” пішла шляхом “Москвича”, модель якого представили восени 2022 року. Машина виявилася копією китайського JAC JS4. Кросовер, званий повністю вітчизняним, має всього шість деталей, виготовлених у Росії.

“55 ампер-годин дуже маленький акумулятор і все в брендах JAC”, з огляду автомобіля російським блогером.

У перші дні повномасштабного вторгнення в Україну і введення санкцій проти Росії в Кремлі заявляли, що імпортозаміщення торкнеться всіх сфер для цього знадобиться два з половиною роки. Але програма провалилася.

У Росії відкладено випуск і власних літаків.

“Практично всі російські авіакомпанії заявляють про плани в майбутньому пересісти на російські літаки, але і з цим все не так просто. То не вистачає виробничих потужностей, то конструкторського досвіду, а зараз сигналізують про те, що є проблема з двигунами”, з повідомлення RunAvia.

Вітчизняні крісла для імпортозаміщеного літака SJ-100 кілька разів провалювали випробування. При ударі вони ламають пасажира навпіл.

Масово виробляти власну продукцію не вміють у Росії досі. Взимку 2024 року саме імпорт допоміг розв’язати проблему яєць.

“До Росії доставили ще кілька партій яєць з Азербайджану і Туреччини: на кордоні якість перевірили фахівці Росспоживнагляду”, казали у росЗМІ.

Також не налагоджено виробництво і лікарських препаратів, через дефіцит лікарі змушені коригувати протоколи лікування. Не виробляються ноутбуки і телефони, випуски яких уряд анонсував ще кілька років тому.

https://www.youtube.com/watch?v=8DZ2dw6gc8w&ab_channel=FREE%D0%94OM.LIVE

Читайте також: Сир із м’ясним клеєм, деградація авіапарку та контрафактний алкоголь: куди привело імпортозаміщення Росію (ВІДЕО)

Прямий ефір