У Росії переслідують нелояльних “військкорів” і тиснуть на Telegram-середовище — думка Давлятчина

Ілля Давлятчин. Скріншот: uatv.ua

У Росії репресивна машина вже не рахується з будь-якими правилами, кремлівський режим будь-якими способами примушує до лояльності. Так званих військкорів, які негативно висловлюються про події на фронті в Україні, переслідують. Про це сьогодні, 23 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів журналіст Telegram-каналу “Можем объяснить” Ілля Давлятчин.

“Я так розумію, йде натиск на Telegram-середовище, а також на нелояльних “військкорів”. І наскільки я знаю, є ще кілька кримінальних справ, які розкручуються і будуть розкручуватися далі”, — наголосив він.

Журналіст зазначив, що останнім часом репресії в Росії досягли величезних масштабів і режим уже не дотримується жодних правил і не ставить жодних обмежень.

“Зараз взагалі немає жодних правил гри. Після вбивства [опозиційного політика Олексія] Навального в колонії, після всіх останніх репресій, які відбуваються в Росії. Після того, як [політичного в’язня Олексія] Горінова доводять до серйозних катастрофічних наслідків зі здоров’ям у в’язниці, після цькування [політичного діяча РФ Іллі] Яшина, [російського опозиційного політика Володимира] Кара-Мурзи… Немає жодних правил. І тепер машина працює, не розуміючи, куди їй рухатися”, — сказав він.

Читайте також: Похорон Навального має всі шанси матеріалізуватися в протест, тому його тіло не видають родичам, — Галлямов

Прямий ефір