У російському Генштабі будують плани наступів без урахування реальної ситуації на фронті — думка

Російський окупант. Фото: flot2017.com

Російське військове командування не дорожить своїми людьми, кидає їх у штурми, тому що отримує з Генерального штабу завдання зайняти той чи інший населений пункт до певної дати. А у вищому військовому командуванні армії РФ не враховують специфіку ситуації на лінії фронту під час складання планів. Про це сьогодні, 6 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий експерт, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман.

“Багато чого не враховується при складанні планів. Просто намальована на карті стрілка, куди треба дійти, та встановлений певний термін. І ті командири рот і батальйонів, розуміючи, що це не призведе до жодного успіху, а призведе до загибелі великої кількості їхніх підлеглих, спокійно реагують на команди згори, тому що російська армійська система стала в таку дилему, що або командир буде виконувати навіть ідіотський наказ, або відмовиться, чим створить загрозу для свого життя”, — пояснив він.

Гетьман зауважив, що Україна воює з дуже небезпечною армією, військовослужбовці якої не мають жодних моральних принципів.

Читайте також: Великі втрати, нестача особового складу і бажання захопити нові території: експерти обговорили збільшення чисельності армії РФ

Нагадаємо, військовий експерт Олексій Гетьман заявив, що тактика “м’ясних штурмів” фактично не приносить результатів російським окупантам.

Прямий ефір