У Німеччині не виключають можливості зростання загарбницьких апетитів Путіна — подробиці від Розе

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Політичні партії Німеччини впевнені: якщо український народ здригнеться, Путін не зупиниться на Україні. Про це сьогодні, 21 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила кореспондентка “Радіо Свобода” в Німеччині Анна Розе.

“Ніхто не виключає можливості, що апетити будуть зростати. Усі партії Німеччини впевнені в тому, що Путін може піти далі, а не зупинитися на Україні… Усі сценарії можливі, але єдине, що я відчуваю, що я бачу, що я читаю в коментарях, що я чую в промовах політиків: “Ми маємо оборонятися, і ми маємо завжди тримати в голові той план розвитку подій, що Путін піде далі”, — сказала вона.

Як вона зазначила, найжахливіший сценарій розвитку подій — якщо Україна не витримає і не переможе, тоді Путін опиниться безпосередньо біля кордонів Євросоюзу.

“Але я вірю в демократію. Я думаю, що Європа і Німеччина зможуть знайти необхідні можливості для того, щоб дати повноцінну відповідь Путіну. Я в цьому впевнена. І думаю, що жодного сумніву не повинно виникати”, — наголосила Розе.

Кореспондентка також додала, що сьогоднішнім візитом в Україну Анналена Бербок підтвердила рішучість ЄС прийняти Україну до союзу.

“Вона похвалила Україну за те, що в такій неймовірно складній ситуації країна все одно вишукує резерви, щоб покращувати правову систему, боротися з корупцією і підтримувати вільні ЗМІ. Це головний критерій для вступу до ЄС”, — резюмувала Анна Розе.

Читайте також: Patriot, Глобальний саміт миру, євроінтеграція: Зеленський провів зустріч з Бербок

Прямий ефір