У минулому — люди різних професій, зараз — героїчні воїни: Зеленський привітав українських добровольців

Фото: V_Zelenskiy_official

День українського добровольця відзначають сьогодні, 14 березня. Вітаючи з ним, президент України Володимир Зеленський зазначив, що добровольцями стали українці з різним життєвим шляхом та історією і обов’язково настане час, коли вони стануть українськими переможцями, передає FREEДОМ.

Глава Української держави наголосив, що добровольці, які за покликом серця стали на захист незалежності України, гідно боронять її разом з усіма бійцями сил оборони та безпеки.

“Україна вдячна кожному і кожній, хто відчув, що час стати воїном. Україна пишається всіма, хто здобуває перемогу для нашої держави. Україна завжди пам’ятатиме всіх своїх героїв, які віддали життя за свободу”, — наголосив Володимир Зеленський.

День українського добровольця був встановлений Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності держави.

Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях (Київська обл.) з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України — на захист Української держави та її суверенітету.

Прямий ефір