У Кремлі розуміють, що програють війну, і хочуть завдати Україні максимальної шкоди, максимально напаскудити, — Подоляк

Михайло Подоляк. Фото: president.gov.ua

У Кремлі прекрасно розуміють, що програють війну проти України. Але водночас РФ хоче максимально завдати Україні шкоди та вбити максимальну кількість мирних громадян. Таку думку сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

“Вони не сумніваються, що вони програють війну, тому що триденний план дуже ефективно реалізується вже 9 місяців. Зважаючи на те, що вони риють окопи, наприклад, у Кірові та Кіровській області, це за тисячу кілометрів від лінії фронту. Відповідно, вони вже починають обговорювати питання, що ми будемо робити, коли підемо з Криму. Тому тут є один парадокс. Вони прекрасно розуміють, що вони війну програють, але водночас вони прекрасно розуміють одну річ — вони хочуть максимально завдати нам шкоди, максимальну кількість мирних убити, просто громадян. Тому звідси ці удари крилатими ракетами”, — сказав він.

Також, на думку радника керівника ОПУ, у Кремлі розуміють, що і з військового погляду вони ніяк не вплинуть.

“І з погляду мобілізованості та очікування перемоги з боку України вони ніяк не вплинуть. Але, однак, вони хочуть завдати шкоди, максимально нам напаскудити. Це є суть “русского мира” — напаскудити тим, кому ти заздриш, завжди, із заздрості, з ненависті до того, що ти не можеш жити так успішно. Це фундаментальна основа. Це нам треба усвідомити, чому ми різні. Нам паскудити точно нікому ніколи не треба. Ми собі думаємо так — ми побудуємо собі дуже затишний маленький світ під назвою “Україна” і їздитимемо відкритим світом, точно так само, як можна буде приїхати до нас. Ми такі, як цивілізована гуманістична частина світу. Росія — це інша країна”, — каже Подоляк.

Радник керівника ОПУ поділився думками з приводу того, що далі відбуватиметься в Кремлі.

“Вони будуть паскудити, Путін уже зараз іде за трендом цар то цар, трошки головатий уже, майже голий, але ще на ньому якийсь одяг є. У якийсь момент у Кремлі почнуть відбуватися стандартні сюжети відомої царевбивчої історії РФ. Там майже всі царі пройшли через те, що хтось на них робив замах, і дуже багато хто закінчив життя набагато раніше, ніж могли б, якби були осудними суб’єктами. На мій погляд, ця група максимально радикальних людей, скажімо чорносотенна група, за своїм світоглядом вона така, не якісь там ультрапатріоти, а саме як такі чорносотенці. Група Пригожина, я думаю, закінчить фізично трохи раніше існування традиційної політичної еліти РФ останніх 20 років. Вони втратять свої можливості”, — заявив Подоляк.

Після цього буде наступний переворот.

“Уже менш чорносотенна група буде вкорочувати іншу частину політичної еліти. І ця міжелітна суперечка в підсумку і, власне, призведе до руйнування силової матриці, яка сьогодні є єдиною силовою матрицею, я б навіть сказав вертухайською матрицею контролю за політичним, економічним, соціальним простором РФ. Наглядачі, ті люди, які в колоніях, в’язницях виконують відповідні функції. Ця вертухайська вертикаль і горизонталь буде зруйнована, і в Росії об’єктивно почнуться бунти, подібні до бунтів початку 90-х років”, — резюмував Михайло Подоляк.

Читайте також: Путін зазнає поразки у своїй жорстокій, агресивній війні проти України, — Столтенберг

Нагадаємо, раніше Подоляк сказав, що російські пропагандисти насправді транслюють не прозріння, а страх. Вони хочуть, щоб росіяни продовжували мобілізуватися без розуміння того, що відбувається, щоб вони продовжували йти вмирати до України.

Прямий ефір