Церемонія поховання Навального може перетворитися на величезну акцію протесту, — Гудков

Дмитро Гудков. Скріншот: uatv.ua

Кремль не видасть тіло загиблого російського опозиційного політика Олексія Навального родичам, тому що не може допустити похорону до виборів президента РФ. Таку думку сьогодні, 21 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський опозиційний політик і громадський діяч Дмитро Гудков.

“Рано чи пізно тіло Навального віддадуть родині. Але треба розуміти, що з цим серйозні проблеми у Путіна, тому що за законом вони зобов’язані віддати тіло родичам, щоб родичі могли поховати. Ми ж прекрасно розуміємо, що буде, якщо сім’я організує похорон де-небудь у Москві. На цей похорон вийдуть величезні натовпи попрощатися з Олексієм. І ця церемонія, вона може перетворитися на величезну акцію протесту”, — сказав він.

Видачу тіла Навального Кремль затягуватиме відмовками про додаткові дослідження і розслідування, упевнений політик.

“Кремль цього допустити не може, тому буде тягнути, і годувати якимись обіцянками й розповідями про те, що проводиться додаткове розслідування. Я думаю, будуть робити все, щоб ніякого похорону до 17 березня не було”, — констатував він.

Читайте також: За час правління Путіна було вбито або померли за дивних обставин низка помітних у Росії особистостей — огляд (ВІДЕО)

Прямий ефір