Це жадібність до грошей, — журналістка про дострокове виконання завдання з набору контрактників у Москві

Ілюстративне фото: ap.org

Фінансові “апетити” мешканців Москви спонукають їх укладати контракти з російським Міністерством оборони. Про це сьогодні, 20 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила журналістка видання “Важливі історії” Ірина Долініна, коментуючи дострокове виконання завдання з набору контрактників у російській столиці.

“У Москві дійсно багато забезпечених людей, у яких зарплати по кілька мільйонів. Якщо ми порівнюватимемо з регіонами, де мільйонних зарплат майже не буде, то буде здаватися, що москвичі в середньому заробляють 100 тис., але треба розуміти, що в Москві багато народу, і там теж є люди з фінансовими проблемами”, — сказала вона. 

За словами журналістки, дійсно, може скластися враження, що всі жителі російської столиці заробляють досить багато, але водночас вони не можуть собі дозволити, наприклад, купівлю квартири без іпотеки.

“Або вони зароблятимуть 100 тис., а 50 тис. віддаватимуть на оренду, є якісь борги за машину, за лікування, навчання дітей, не знаю, брекети їм потрібно поставити. Дивитися просто на зарплату — не зовсім коректно, на жаль, фінансове питання актуальне для москвичів. Просто у випадку з регіонами ми уявляємо скоріше людину, яка із зарплатою у 20 тис. ледве-ледве зводить кінці з кінцями, тому нібито через розпач вона готова піти вбивати невинних людей, щоб поліпшити своє фінансове становище”, — каже вона. 

Долініна наголосила, що у випадку з Москвою — у людей “інші апетити”, і хоча заробітні плати вищі, вони можуть хотіти виплатити свою іпотеку або ж придбати другу квартиру.

“На жаль, ця жадібність до грошей працюватиме незалежно від того, скільки людина безпосередньо заробляє. Це скоріше про особисті пріоритети в житті, принципи і те, як вона готова заробляти гроші, що вона хоче робити у своєму житті”, — Ірина Долініна.

Читайте також: Цей рік відрізняється від попередніх років правління Путіна — погляд німецького аналітика

Нагадаємо, мер столиці Сергій Собянін рапортував про дострокове виконання завдання Міноборони РФ з набору контрактників понад 22 тис. осіб. 

Прямий ефір