Це буквально з’єднує українців: Зеленський привітав зв’язківців із професійним святом

Володимир Зеленський. Фото: www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 25 травня, взяв участь у заходах з нагоди Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) України. Він привітав усіх зв’язківців із професійним святом і подякував їм за важливу роботу, яку вони роблять для країни та людей. Про це повідомили в Офісі президента, інформує FREEДОМ.

“Сьогодні важливо насамперед подякувати кожному і кожній, хто забезпечує надійним зв’язком наших людей, Україну, нашу оборону — всіх українців. Хто захищає лінії зв’язку, відновлює пошкоджений зв’язок, хто захищає кіберпростір нашої держави. Усе це буквально з’єднує українців, дає змогу нашим воїнам та Україні бути ефективними в обороні, а нашим людям — просто розуміти, що відбувається, і чути, бачити своїх рідних та близьких”, — сказав Зеленський.

Президент відзначив важливу діяльність ДССЗЗІ в напрямі захисту українського кіберпростору, а також оцінив проєкт зі створення армії дронів.

“Робота служби спецзв’язку — комплексна. І це не тільки зв’язок як такий. Я пам’ятаю вашу роботу в перші дні повномасштабного вторгнення, спрямовану на те, щоб не дозволити ворогові вразити будь-яким чином наш кіберпростір. Я точно розумію, що ви робите все можливе в напрямку радіоелектронної розвідки. Мета щодо армії дронів справді амбітна. Я хочу подякувати за вашу комплексну роботу”, — наголосив президент.

Володимир Зеленський ознайомився із сучасними цифровими засобами, призначеними для забезпечення захищеним зв’язком вищих посадових осіб держави в польових пунктах управління, мобільним комплексом радіомоніторингу, складовими системи радіоелектронної боротьби та протидії високоточній зброї.

Присутні вшанували хвилиною мовчання працівників ДССЗЗІ та всіх українців, чиї життя забрав російський агресор під час цієї жорстокої війни. На честь Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Володимир Зеленський вручив державні нагороди.

Зв’язківці отримали з рук глави держави медалі:

  • “За бездоганну службу” ІІІ ступеня;
  • “За військову службу Україні”;
  • “Захиснику Вітчизни”.

Читайте також: Ми робимо все, щоб скоротити час до появи в українському небі нових і потужних літаків, — Зеленський у зверненні наприкінці 455-ї доби війни

Прямий ефір