“Це буде пауза для Путіна”: Зеленський назвав ризики заморожування війни 

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Заморожування конфлікту — це завжди продовження окупації. Цей сценарій не прийнятний для України. “Заморожування” війни вигідне лише Путіну, для нього це буде пауза для підготовки майбутньої атаки. Про це в інтерв’ю виданню Bild сказав лідер Української держави Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

“Так було з “Мінськом”, тому віри в заморожування конфлікту немає. Всюди, де було заморожування конфлікту, це закінчилося повільним продовженням окупації. Вона може бути зі зброєю, а може бути політичною окупацією. Країна не матиме змоги розвиватися повноцінно, адже нехай це і не “гаряча” фаза, та все ж — постійна війна. Ніхто не буде інвестувати”, — сказав президент.

Путін використає паузу лише для підготовки до нового нападу, переконаний Зеленський. 

“Звичайно, деякі будуть щасливі. Світ скаже: “Так, нам вдалося заморозити конфлікт, ракети не літають”. Але тільки доти, доки Росія просто не збільшить виробництво та запаси військової техніки, ракет, безпілотників, і не проаналізує всі помилки, які вона допустила спочатку”, — зазначив президент України.

Він акцентував, що потім Росія “запропонує вам ваше життя”. 

“Не таке, як ви хочете, а яке вони запропонують. Вам скажуть: “Євросоюз? Забудьте про Євросоюз. НАТО? Ніколи не буде цього. Це як з Білоруссю — союзницька держава. Тому питання замороженого конфлікту — це як пауза, коли ви дивитесь якийсь фільм. Тільки це не фільм, а реальність. Це просто пауза, але пауза — вона для Путіна”, — наголосив Володимир Зеленський.

Читайте також: Нам потрібна не фантастична, а реальна ідея, — Зеленський про план Трампа щодо закінчення війни

Прямий ефір