Трьох дітей повернули з окупованої частини Херсонщини — деталі розповів очільник ОВА

Ілюстративне фото: dyvys.info

На підконтрольну Україні територію з окупованої частини Херсонської області вдалося повернути ще трьох дітей — хлопчиків віком 5, 11 та 14 років. Про це сьогодні, 29 березня, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, інформує FREEДОМ.

За його словами, батьки дітей самостійно зв’язалися із представниками благодійної організації Save Ukraine та попросили допомогти вирватися з пекла окупації. 

“Жити в таких умовах їм було вже несила. Нині на родини чекає тривала реабілітація та робота з психологами”, — додав Прокудін. 

Діти наразі перебувають у безпечному місці, де отримують необхідну допомогу.

Очільник Херсонської ОВА також поінформував, що від початку 2024 року на підконтрольну Україні територію з окупованих районів Херсонщини загалом вдалось повернути 47 дітей. 

Читайте також: Дев’ятьох українських дітей, яких викрала Росія, вдалося повернути додому, — Єрмак

Раніше повідомлялося, що з тимчасово окупованої території Херсонської області 14 березня вдалося повернути трьох дітей.


Ви можете допомогти повернути неповнолітніх громадян України додому. Якщо проживаєте на території Білорусі, Росії або на тимчасово окупованих територіях України та володієте інформацією про депортованих дітей — напишіть у Telegram-канал “Я тут” або на сайт FREEДОМ. Київ гарантує анонімність.

Нагадаємо, телеканал FREEДOM у партнерстві з радницею-уповноваженою президента України з прав дитини та дитячої реабілітації і Ювенальною поліцією України запустив інформаційну кампанію “Знаєш — скажи!”, яка має на меті мотивувати жителів Росії протидіяти примусовій депортації українських дітей і сприяти їхньому поверненню до України.

Як повідомлялося раніше,13-й санкційний пакет Євросоюзу містить обмеження щодо росіян і білорусів, причетних до незаконної депортації українських дітей.

Прямий ефір