Тренування в міських умовах проходять українські військові у Великій Британії під керівництвом канадських інструкторів

Тренування українських військових. Скріншот: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські військові відпрацьовують у Великій Британії навички ведення міських боїв під керівництвом канадських інструкторів. Тренування проходять на спеціальних військових полігонах. Про це повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України, інформує FREEДОМ.

“Новобранцям, які ще не бували на полі бою, особливо корисні такі тренування. І саме на тих, хто нещодавно приєднався до Збройних сил України, насамперед і розрахована тренувальна програма. Це багатонаціональна навчальна операція “Інтерфлекс” під керівництвом Великої Британії. Вона покликана насамперед сформувати базові навички у людей, які тільки вчора мали цивільні професії. Військові з Канади також навчають українців правильного поводження зі зброєю, переміщенню, спостереженню та патрулюванню, методам виживання, наданню першої медичної допомоги”, — йдеться в повідомленні Генерального штабу у Facebook.

Тренування проводяться на спеціально обладнаному майданчику, на які являють собою вулиці з житловими кварталами, з будинками з вікнами, під’їздами, сходами та горищами. Також на території навчань розташовані будівлі пошти, банку, релігійна споруда.

Читайте також: “Ми багато тренуємося, літаємо і готуємося до завдань”: як українські пілоти навчаються керувати F-16 за кордоном (ВІДЕО)

Прямий ефір