Тіла 254 полеглих військових повернуто Україні — подробиці від Координаційного штабу

Повернення загиблих захисників України. Фото: t.me/Koord_shtab

За результатами репатріаційних заходів в Україну повернули тіла 254 полеглих оборонців, переважно — з Донецького напрямку. Про це сьогодні, 14 червня, повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, інформує FREEДОМ.

Вдалося повернути 221 загиблого захисника з Донецького напрямку, 25 воїнів, полеглих на Запорізькому напрямку, чотирьох — з Луганського напрямку та ще чотирьох, тіла яких передані з моргів на території РФ.

“Збройні Сили України перевезуть репатрійовані тіла та останки до визначених державних установ. Представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти встановлять особи загиблих. Після ідентифікації тіла наших оборонців передадуть родинам для гідного поховання”, — повідомили в Координаційному штабі.

Зазначається, що репатріація тіл відбулася за сприяння Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Мінреінтеграції, Уповноваженого зі зниклих безвісти у співпраці з Об’єднаним центром при СБУ, ЦВС ЗСУ, іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями.

Нагадаємо, 31 травня тіла 212 полеглих захисників вдалося повернути в Україну.

Прямий ефір